Vyberte si

MEDOBEER - HONEY ALE 13° - 0,33 L<br><br> AKTUÁLNE VYPREDANÉ

MEDOBEER - HONEY ALE 13° - 0,33 L

AKTUÁLNE VYPREDANÉ

Medobeer z produkcie medovinárstva Včelco Smolenice je pivo typu ALE.

Dozrieva vo fľaši. Je to poctivé remeselné medové pivo. Vyrábané výlučne z prírodných surovín - včelí med z našich včelníc v okolí Smoleníc, voda z pohoria Malé Karpaty. Podstatná časť sladového jačmeňa spracovaná v najbližšej sladovni v Trnave.
Pivo vyrobené s láskou v medovinárni Včelco Smolenice, na slnečnom úpätí malebných Malých Karpát, priamo pod Smolenickým zámkom.

Medobeer neobsahuje žiadne umelé prísady. Nie je filtrované ani pasterizované. Pri jeho produkcii využívame tradičné procesy, ktoré sú vzdialené od priemyselnej výroby vo väčších pivovaroch. Refermentáciou vo fľaši sa zvýrazní jeho intenzita a rezkosť sa stáva ešte delikátnejšou.

CHARAKTERISTIKA Jantárovo zlatistá farba. Intenzívna bohatá chuť a vôňa. Dominujú kvetovo ovocné tóny, med, karamel vyvážené jemnou horkosťou. Plnosť v ústach decentne zahalí vyšší obsah alkoholu. Výroba tohto piva je limitovaná. Poctivé remeselné pivo od včelára, ktoré si zaslúžite!
alkohol: 5,8%obj.
stupňovitosť: 13°
Zloženie: voda, jačmenný slad, včelí med, chmeľ, kvasinky

cena: 1.80 Eur/ks    
SUMMERBEER - summer ALE 0,33L

SUMMERBEER - summer ALE 0,33L

Pivo Summerbeer je ľahké letné osviežujúce pivo, vyrábané v medovinárstve Včelco Smolenice. Je to poctivé remeselné pivo typu ALE - vrchne kvasené, vyrábané len z prírodných surovín. Voda pochádza z pohoria Malé Karpaty. Používame lokálny slad z trnavského regiónu.
Unikátne je svojou metódou sekundárneho dokvášania priamo vo fľaši, ako najlepšie belgické špeciály. Týmto starosvetským tradičným procesom získava hodvábny profil a prirodzene jemné nasýtenie.

Špeciálne svetlé kvasinkové pivo. Nefiltrované, nepasterizované.

alkohol: 4,9%obj.
stupňovitosť: 11°
Zloženie: voda, jačenný slad, včelí med chmeľ

cena: 1.70 Eur/ks    
Telefón 0949 305 315