Kontakt

Kontakt
Včelco s.r.o.

Továrenská 10A
919 04 Smolenice

Tel.: 0949 305 315
Mail: info@vcelco.sk

Predajňa dočasne funguje len ako VÝDAJNÉ MIESTO.
Produkty z našej predajne si môžete objednať telefonicky na čísle 0949 305 315 alebo na obchod@vcelco.sk (prípadne na eshope).
Tovar si pohodlne a bezpečne objednáte, a osobne vyzdvihnete a zaplatíte na výdajnom mieste v našej predajni v Smoleniciach (aj na počkanie).

Otváracie hodiny predajne

Pondelok - Piatok: 9:00 - 17:00 h.
Sobota - Nedeľa: 10:00 - 18:00 h.


Mapa

Včelco s.r.o. | medovina nás baví

Je pre nás dôležité, aby na konci nášho snaženia bol prvotriedny produkt, prinášajúci potešenie, zdravie a pohodu.


Včelco Smolenice - výroba medovinyVčelco Smolenice - výroba medoviny

Firma Včelco s.r.o. patrí medzi menšie medovinárske firmy.
Vznikla v roku 2007. Spolupráca majiteľov firmy však začala dávno predtým - včelárstvom. Pred vznikom firmy sme mali po sčítaní spoločne odvčelárených viac ako 50 rokov.

Medovina je našou vášňou, prácou i koníčkomMedovina je našou vášňou, prácou i koníčkom

Spočiatku bola medovina len zaujímavým koníčkom. Postupne, s pribúdajúcimi skúsenosťami a úspešnými "demižónikmi" ( ktoré sa veľmi rýchlo vypili) nás čaro medoviny priťahovalo stále viac. Koníček prerástol do vášne. Medovina sa stala hlavným poslaním. Hneď od začiatku sme sa rozhodli vyrábať len špičkové produkty, spojené s prírodou, prinášajúce potešenie.

Snažíme sa presadiť novou kvalitou. V prostredí menej rozšíreného nápoja, ktorým medovina zatiaľ je, je to veľmi náročné. Veríme však, že trvalé hodnoty treba budovať bez kompromisov. Preto používame tie najlepšie z dostupných technológií i surovín. Pri výrobe v maximálnej miere využívame prírodné procesy. Vôňa, chuť a zážitok z medoviny sú veľmi jemné delikátne elementy. Do prirodzeného priebehu výrobného procesu zasahujeme len minimálne. Chceme tak zachovať atmosféru včelieho úľa a sily prírody. Naším zámerom je sprostredkovať čaro medoviny aj našim zákazníkom.

Medovina nás bavíMedovina nás baví

Medovina je téma, pri ktorej denne trávime nielen pracovný, ale aj značnú časť voľného času. Niekedy je tieto dve sféry života ťažké oddeliť. Medovina nás baví, preto je táto téma pre nás skôr zábavou. Stále je čo zlepšovať, vždy je množstvo inšpirácie z ktorej možno čerpať.

Medovina je svojím charakterom a unikátnosťou vhodná najmä pre výnimočné príležitosti. Keďže v živote zažívame aj všednejšie momenty, dlho sme hľadali nápoj, pri ktorom by sme si vychutnali aj odpočinok po bežnom dni. To nás priviedlo k vareniu vlastného remeselného piva, samozrejme medového:)
Včely nás inšpirujú nielen pri medovine, s medom chutí takmer všetko lepšie:)
Okrem výborných medovín, budete teda môcť u nás občas ochutnať aj limitované edície medového pivného špeciálu.

Na zdravie, tešíme sa na stretnutie!